Модульний будинок з верандою

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЕКТ

Тип будівлі Модульний будинок з верандою
Площа: 45 м2
Поверховість 1
Локація с. Шпитьки, Києво-Святошинський район
Клієнт Приватний, Геннадій Дударек
Дата монтажу Квітень 2019

Сьогодні на дільницю, розташовану в с. Шпитьки, Києво-Святошинського району, нашими фахівцями привезений і змонтований модульний будинок в ексклюзивній комплектації. Габарити модульного будинку з урахуванням великої веранди - 9х5м, загальна площа 45 м2.

Ексклюзивність будинку - в матеріалах обшивки, що відрізняються від наших типових комплектацій. Зовнішні стіни обшиті імітацією бруса (сосна 1 сорт). Несучі стійки і поручні веранди так само декоровані дерев'яними планками і нащельниками.

На підлозі веранди покладена терасна дошка - масив сибірська модрина, покрита спеціальним маслом забезпечує дерев'яному настилі міцність, привабливий вигляд, а також захищає від проникнення вологи і ультрафіолету. Тип поверхні терасної дошки - так званий "вельвет", дозволяє убезпечити ходіння по ній по час дощу. Стеля веранди модульного будинку підшитий вагонкою з сосни.

Всі дерев'яні елементи загрунтовані в 2 шари і просякнуті багатокомпонентними сумішами, що містять як пігмент, що захищає від ультрафіолету, так і біоцидниє добавки, що захищають від ураження мікроорганізмами.

Модульний будинок, не володіючи великою квадратурою, спланований таким чином, що тут використовується кожен м2 внутрішнього простору з максимальною ефективністю. Всього на 22х квадратах будинку вмістилися дві кімнати, кухня і санвузол!

Відгук замовника:

Заступників дачний будиночок, Вийшла довше чем планувалі но результатом задоволені более чем очікувалі. Все Зроблено якісно в деталях, матеріали та комплектуючі підібрані добре, зауваження по Виконання Фактично НЕ Було, даже Місцеві будівельники оцінілі. Загаль це БУВ наш перший позитивний досвід у будівництві під ключ. Сподіваємось на довговічність. Дуже дякуємо БлокМодуль за якісну роботу!

Геннадій Дударек