Торгівельні павільйони

Торгівельні павільйони

з вибором планування і комплектації від 6000 грн / м2

Розрахувати свій проект
1

Не підійшли наші типові планування?

Розрахувати свій проект

Торгові павільйони та зупинкові комплекси

Перед кожним підприємцем, які вирішили зайнятися роздрібною торгівлею, неминуче постає питання: взяти приміщення в оренду або купити власний магазин. Відповідь часто впирається в гроші, яких у бізнесмена - початківця, як правило, в обріз. Пропонуємо Вам відмінне рішення - виготовлення торгових павільйонів, міні кафе або зупиночних комплексів від «БлокМодуль».

Конструктив торгових павільйонів - стиль, простота, надійність

Торговий павільйон, міні кафе або зупинковий комплекс являє собою полегшену конструкцію, в основі якої - міцний металевий каркас. Фасад такої будівлі, в залежності від цінової категорії і побажань замовника обшивається сучасними, перевіреними матеріалами: профнастил, вініловий або металевий сайдинг, композитні касети, фасадні панелі ДПК і т.д. Утепленням наших торгових павільйонів служить базальтова вата Техноніколь Роклайт 100мм (30кг / м3), укладається паро- та гідроізоляція. На вікна і двері, за бажанням замовника, встановлюються ролетні системи. Зупинковий комплекс або міні кафе оснащуються розетками, Led освітленням, вимикачами, ел. щитком. Опціонально швидкобудуюємі павільйони оснащуємо необхідними інженерними мережами: водопостачання, каналізація, система опалення, вентиляція, кондиціонування, монтуємо сантехнічне обладнання.

Чому купити торговий павільйон від «БлокМодуль» - гарна ідея?

  • За 3-4 тижні Ви отримаєте у власність повноцінний торговий павільйон, зупинковий комплекс або міні кафе з контейнера. Таким чином, ви практично відразу від теоретичного бізнес-плану, переходите до реального отримання прибутку.
  • Розроблена нашими інженерами технологія будівництва дозволила добитися кінцевої ціни м2 павільйону - від 6000 грн., При цьому, наші вироби за рівнем якості не поступаються більш дорогим аналогам
  • Надаємо широкий вибір планувань, матеріалів і варіантів оснащення. Торгові ряди і павільйони виготовляються на базі готових блок контейнерів, відповідно легко транспортуються і швидко монтуються
  • Не має потреби в зведенні капітального фундаменту, відповідно не потрібен дозвіл на будівництво, а це знову-таки суттєва економія вашого часу і коштів
  • Завдяки використанню базальтового утеплювача товщиною від 100 мм (30кг / м3) тепловтрати в зупинковий комплексі або міні кафе зведені до мінімуму, що істотно скорочує витрати на опалення. Ваші співробітники будуть працювати в комфортних умовах!
  • Архітектурний стиль, матеріали обробки і колірна гамма, підбираються згідно нашого досвіду і вашим побажанням. Ми знаємо як створювати сучасний, привабливий і функціональний дизайн
  • Завдяки застосуванню у виробництві перевірених, сертифікованих матеріалів, термін експлуатації торгових павільйонів прирівнюється до традиційних капітальних будівель. Ми надаємо гарантію протягом одного року і своєчасне післягарантійне обслуговування.

Прийнявши рішення купити торговий павільйон в компанії «БлокМодуль» ви можете стартувати з мінімумом інвестицій, при цьому, отримавши гарантовану якість, комфорт і естетичне задоволення. Працювати з нами - просто, надійно і вигідно!

«БлокМодуль» - виробництво, доставка та монтаж торгових павільйонів, зупиночних комплексів і міні кафе в Києві і по всій Україні.