Модульні будівлі

Модульні будівлі

з вибором планування і комплектації від 5000 грн/м2

Розрахувати свій проект
1

Не підійшли наші типові планування?

Розрахувати свій проект

Швидкомонтовані модульні будівлі (БМЗ) - універсальне рішення

Компанія «БлокМодуль» здійснює проектування, виробництво і монтаж швидкомонтованих модульних будівель (БВЗ), на базі металевих блок-контейнерів. Ми будуємо збірно-розбірні швидкобудуюємі будівлі в Києві і по всій Україні. Практично необмежений вибір планувань і призначень: офісні будівлі, адміністративно побутові комплекси - АБК, будівельні городки, торгові комплекси, готелі, гуртожитки, вахтові селища - все це лише невелика частина того, що можна спроектувати та побудувати, використовуючи модульні технології.

Швидкомонтовані будівлі - історія

Кажуть, що перший будинок, який побудував Джек, представляв собою модульну конструкцію. Чому ні? Тим більше історія підтверджує цей факт. Швидкомонтовані будівлі на початку ХХ століття почали освоювати винахідливі американські поселенці, зводячи на земельних ділянках дикого заходу недорогі модульні будинки, які служили їм комфортабельним житлом в період підкорення нових територій. Якщо Ви в пошуку альтернативи дорогим капітальним будівлям - швидкобудуюємі блок модульні будівлі, які можна зібрати за 1-3 дні, також швидко розібрати, перевезти на нове місце і обладнати необхідними інженерними мережами - кращий вибір. Тут можна комфортно жити і працювати в будь-який час року.

БМЗ можуть бути естетичними і респектабельними

Блок модульні будівлі на базі міцних металоконструкцій (каркас) і набірного "сендвіча" - щось більше, ніж традиційні побутівки. Ці сталеві споруди зі строгим та сучасним фасадом виглядають цілком респектабельно і гармонійно впишуться як в міській, так і заміський пейзаж. Інтер'єр і екстер'єр БМЗ легко змінити відповідно до Ваших вподобань, або іміджу компанії замовника (фірмові кольори, логотипи і т.д.)

Чому модульні будівлі контейнерного типу так популярні?

У БМЗ насправді можна жити і працювати!

Швидкомонтовані модульні будівлі контейнерного типу (в Києві ви їх можете зустріти повсюдно) практично не поступаються за рівнем комфорту своїм цегляним і бетонним «побратимам». Внутрішній зміст цих "тимчасових" будівель нічим не відрізняється від міських квартир. Туалет, душ, кухня, спальня і вітальня з сучасною обробкою і стильним інтер'єром задовольнять навіть примхливого естета. Вибираючи технологію БМЗ Вам не доведеться відмовлятися від звичного комфорту у вигляді електрики, водопроводу , опалення, вентиляції, кондиціонування та інтернету.

Вибір планувань безмежний

Модульні будівлі можна планувати, а потім і перетворювати за своїм бажанням: додавати додаткові кімнати і поверхи, змінювати планування або взагалі, перетворити житловий комплекс в офісну будівлю. Протягом декількох днів смілива ідея втілюється в реальність!

Швидкомонтовані будівлі від «БлокМодуль» можуть стати сучасною фортецею

  • Утеплення стін базальтової ватою товщиною всього 100мм, по теплопровідності, рівноцінно цегляній стіні товщиною 1,5 м. До речі, це дозволяє економити до 50% електроенергії в холодну пору року. Зовнішня температура, при якій в такому будинку люди відчувають себе затишно, - від -40ºС до + 45 ° С.
  • Завдяки гарній звукоізоляції наших БМЗ можна відчувати себе комфортно навіть поблизу галасливої автомагістралі.
  • Металевий каркас наших блок контейнерів стійкий до серйозних зовнішніх і внутрішніх навантажень, їх дах витримає до 120 кг снігу на м2, підлога - до 400 кг ваги на м2, це дозволяє зводити дво- і навіть трьох поверхові об'єкти.
  • БМЗ відмінно «відчувають» себе в будь-яких географічних зонах, в тому числі в сейсмонебезпечних, і відносяться до будівель 5 ступеня вогнестійкості.

Швидкомонтована будівля - ціна питання

Чому модульні конструкції мають таку низьку вартість? Кінцева ціна 1 м2 стартує від 5000 грн. На це є свої причини: по-перше, збірка і монтаж будівлі відбуваються за лічені дні, не вимагають особливих енерговитрат, і великої кількості оплачуваних людино-годин фахівців. по-друге, відсутня необхідність в узгодженні з місцевими дозвільними органами. по-третє, для збірки БМЗ не потрібен дорогий капітальний фундамент.

З моменту прийняття рішення - ваша модульна будівля з'явиться на ділянці протягом 4х тижнів. Достатньо зателефонувати в компанію «БлокМодуль» і «Будинок, який побудував Джек» в сучасному і вдосконаленому варіанті - до ваших послуг!