Модульні офіси

Модульні офіси

з вибором планування та комплектації від 5000 грн/м2

Розрахувати свій проект
1

Не підійшли наші типові планування?

Розрахувати свій проект

Модульний офіс продажів - робоче місце в потрібному місці в потрібний час

Компанія «БлокМодуль» проектує, виготовляє, здійснює доставку і монтаж модульних офісів на базі блок-контейнерів, оснащуючи їх усім необхідним обладнанням і комунікаціями.

Далекоглядний керівник повинен усвідомлювати, як важливо швидко і злагоджено організувати роботу своєї команди на новому місці. Запустити черговий філіал зростаючої компанії або ж почати діяльність з нуля, не маючи зайвих ресурсів і бажання орендувати і ремонтувати чужі будівлі. В обох випадках оптимальний варіант сьогодні - придбати власне недороге, комфортне і функціональне приміщення - модульний офіс продажів. Якщо ви зважилися купити надійний, респектабельний і в той же час недорогий офіс - зробіть перший крок, замовте у нас безкоштовну розгорнуту комерційну пропозицію.

Спроектовані і побудовані за перевіреними більшістю європейських країн технологіями, швидко та надійно, відповідно до індивідуальних вимог і можливостей. Без надмірностей, але з усім необхідним для комфортного і продуктивної роботи співробітників. А ще, з можливістю розширення і перепланування в разі, скажімо, потреби збільшити функціональні зони і робочу площу. Тут можна проводити наради, презентації, переговори. І на десерт - можливість перевезти такий бистровозводімий міні-офіс на нове місце, наприклад, коли вам знадобиться бути ближче до центру міста. Або навпаки, переїхати в «зелену», більш екологічні зону.

Мобільний міні офіс продажів - легкий старт

Перше, і на жаль, не завжди здійсненне завдання з яким стикаються прийнявши рішення побудувати свій офіс - отримання дозвільної документації. Так ось в нашому випадку, коли офіс зводиться з блок-контейнерів якi не потребують капітального фундаменту, узгодження з місцевими дозвільними органами не потрібно! І вже один цей факт для багатьох є ключовим аргументом, чому варто замовити і купити мобільний офіс продажів в Києві, з урахуванням доставки і монтажу в будь-якому місті України. Далі більше аргументів, які можливо остаточно розвіють ваші сумніви:, які можливо остаточно розвіють ваші сумніви:

  • Вартість готового модульного офісу виходить в рази дешевше (від 5000 грн / м2), ніж аналогічне приміщення з традиційних матеріалів. А за рівнем комфорту і оснащення він не поступиться жодній із т. н. капітальних будівель
  • Всього за пару тижнів після підписання договору бистровозводімий офіс буде повністю готовий до експлуатації, і ваша компанія почне діяльність в повну силу. Устаткування, комунікації, інженерні мережі - все буде функціонувати в штатному режимі

Зовні бистровозводімий офіс можна обшити як недорогими, але практичними профнастилом або вініловим сайдингом, так і більш технологічним і стильним вентильованим фасадом з алюмінієвих композитних панелей (але при виборі враховуйте - композит коштує в рази дорожче). Всі фасадні матеріали що ми застосовуємо в обшивці стійкі до корозії і впливу атмосферних опадів, не потребують особливого догляду та надають будівлі сучасного вигляду.

У разі необхідності перенесення з місця розташування мобільного офісу від «БлокМодуль» в інший район або місто, ціна питання - 1-2 дня, т. е. практично без зупинки ваших робочих процесів.

Модульний офіс, як наша і ваша перевага

  • Компанія «БлокМодуль» працює на будівельному ринку України з 2007 року. За цей час нами були спроектовані, виготовлені і реалізовані сотні швидкомонтованих конструкцій у Києві та по всій Україні
  • Якщо ви вирішили купити міні офіс у нас, знайте - технології нашого будівництва пропонують свободу вибору як типових варіантів розмірів і планувань, так і індивідуальних, згідно з вашими кресленнями і побажанням
  • Наші модульні офіси можна монтувати в будь-якій точці України. Використовувані матеріали витримують перепади температур від - 40 ℃ до + 45 ℃, а вагові навантаження - від 400кг. на м2 підлоги до 100 кг. снігу на м2 даху.

Каркасні конструкції, вироблені нашою компанією, мають міцну металеву основу і утеплювач з пожежобезпечного і екологічного базальтового волокна (щільність від 35кг / м3), а не дерев'яний каркас + пінопласт, як у більшості конкурентів.

Вартість 1 м2 мобільного офісу в середньому становить всього 5000-6000 грн, а економія тепла і електрики, в порівнянні з традиційними будівлями, за рахунок застосування енергозберігаючих матеріалів доходить до 50%.

Телефонуйте, приїжджайте, замовляйте, і ми матеріалізуємо для вас комфортний бистровозводімий модульний офіс в будь-якій точці Києва і всієї України, в найкоротший термін і за розумну ціну.