Модульні будинки

Модульні будинки

з вибором планування та комплектації від 5000 грн/м2

Розрахувати свій проект
1

Не підійшли наші типові планування?

Розрахувати свій проект

Модульні будинки - сьогодення та майбутнє!

Коли мова заходить про будівництво цегельного або дерев'яного будинку майже кожен з нас відразу згадує постулат, що первинно заявлену вартість треба помножити на два, а терміни його зведення - на три. Ось уже понад 10 років ми своїм прикладом руйнуємо ці правила. Для наших замовників все навпаки - ціни та терміни зменшуються, і не в рази, а на порядок! Не вірите, запитайте сотні клієнтів по всій Україні, яким ми спроектували та побудували сучасні модульні будинки з блок контейнерів.

Надійні, функціональні, теплі та недорогі.

Це повноцінні житлові будинки для постійного проживання з усіма необхідними опціями, комунікаціями та технічними мережами. Як це виходить? Ми застосовуємо у виробництві технології, обкатані провідними європейськими виробниками плюс власний, напрацьований роками досвід!

Будуємо контейнерні будинки, тому що це функціонально, швидко та дешево

Грубуватий термін контейнерні будинки означає всього лише те, що основою таких конструкцій, проектуванням, будівництвом і продажем яких ми займаємося, є універсальні блок-контейнери на базі металевого каркаса. З них, немов з дитячого конструктора Lego, збираються будинки різної конфігурації, габаритів і функціонального призначення. Цілі вахтові містечка та міні-селища, торгові павільйони та офіси продажів, адміністративні будівлі та готелі побудовані нашими фахівцями в Києві, та інших містах України із застосуванням модульної технології. Купити контейнерний будинок сьогодні не складніше, ніж мобільний телефон, за яким достатньо лише зателефонувати в компанію «БлокМодуль» і зробити замовлення. Один місяць, та ви не помилилися, максимум через 30 днів ваш новий будинок буде стояти в позначеному вами ж місці. Виготовлений відповідно до узгодженого проекту та повністю готовий для постійного проживання.

Модульні будиночки, як ознака економіки

Пам'ятаєте знаменитий вислів одного відомого політика з минулого: економіка повинна бути економною. Сьогодні, ця теза не меньш актуальна. Економити на вартості не завжди виправдано дорогих будматеріалів, на тих які закладаються "на століття" громіздких фундаментах, на розтягнутих на багато місяців будівельних роботах, на енергетичних носіях. На чому не варто економити - так це на якості та необхідних в наш час життєвих зручностях!

Мобільніше, практичніше та універсальніше модульних будинків, враховуючи їх характеристики, сьогодні знайти важко:

  • Їх стіни утеплюються екологічно чистою базальтовою ватою, що по теплопровідності в 10 разів перевершує цегляні перекриття аналогічної товщини! А це економить понад 50% тепла та електроенергії в зимовий час.
  • Вам надається вибір з десятків видів матеріалів для внутрішньої і зовнішньої обробки будинку, та сотні колірних рішень.
  • Будувати такі будинки можна навіть в сейсмонебезпечних зонах, за рахунок відносно легкого та досить міцного каркаса.
  • Будинок з блок контейнерів з усіма зовнішніми та внутрішніми комунікаціями легко розібрати, перевезти на нове місце та змонтувати заново, витративши на це буквально 1-2 дні.
  • Ціна готового будинку під ключ, з чистовою обробкою, з усіма комунікаціями, сантехнікою, електрикою та освітленням становить всього 6000-6500 грн. за м2.
  • Металевий суцільнозварний каркас такого швидкого будинку стійкий до серйозних зовнішніх і внутрішніх навантажень. Дах витримує до 100 кг снігу, а підлога - до 400 кг на м2 (причому каркас, за бажанням можна зміцнити!), Це дозволяє зводити об'єкти до 2х поверхів.
  • Модульні будинки легко перепланувати і добудовувати в разі необхідності збільшення корисної площі, кількості кімнат і навіть поверхів.
  • При будівництві модульних будинків відсутня необхідність узгодження з муніципальними дозвільними інстанціями.

Наша команда продовжує робити все, щоб купити модульний будинок який відповідає всім стандартам якісного та комфортного житла в Україні з кожним роком ставало ще простіше швидше та вигідніше.