Кіоски та ларьки

Кіоски та ларьки

з вибором планування і комплектації від 6000 грн / м2

Розрахувати свій проект
1

Не підійшли наші типові планування?

Розрахувати свій проект

Торговельні кіоски, ларьки, МАФи

Проходячи вулицями міст нашої країни, кожен бачить своє. Хтось звертає увагу на застарілі пам'ятники архітектури, хтось на «новобудови», що стирчать з асфальту, як свічки на святковому торті ... Ми ж додаємо в урбаністичний пейзаж новий елемент - торговельні кіоски, ларьки і МАФи або малі архітектурні форми, як вони розгорнуто називаються. Наш типовий кіоск можна зустріти в більшості міст, з півдня на північ, починаючи з Одеси і закінчуючи Черніговом. І відповідно, від Маріуполя до Львова - зі сходу на захід. А в Києві, більш ніж за 10 років роботи компанії на ринку БМЗ, зокрема у напрямку виробництво кіосків і ларьків, ми побудували максимальну кількість готових торговельних точок.

Купити кіоск в Києві - зробити важливий крок до успіху свого бізнесу. Цей факт вже перевірили на собі сотні наших клієнтів. Що ж представляє із себе сучасний торговий кіоск?

Кіоск або ларьок - це компактне, комфортне і естетичне спорудження для продажу товарів широкого споживання, продуктів харчування, журналів, мобільних аксесуарів і звичайно ж для шаурми) Каркасно - щитової кіоск, побудований нашою компанією може бути хлібний, аптечний, квітковий, пивний, тютюновий, газетний, сувенірний, фото-кіоск і т. д. Крім перерахованих вище призначень, ми виготовляємо ларьки, суміщені з зупинками громадського транспорту - зупинковий комплекс. Кіоски для торгівлі, в залежності від сфери застосування можуть бути різних розмірів, оснащуватися опалювальним, вентиляційним, сантехнічним, і іншим устаткуванням і комунікаціями.

Наші ларьки і кіоски: ціна вибору

Чому ж сотні підприємців, що забезпечують жителів України різноманітними товарами, вважають за краще замовляти кіоски у нас? Ці люди, як правило, добре вміють рахувати доходи, і витрати! При цьому вони і в розумному комфорті собі не люблять відмовляти, так як часто самі є і господарями, і продавцями в придбаних конструкціях. Так чому ж питання "де купити ларьок" для багатьох обертається зверненням до компанії «БлокМодуль» і вже через 15-20 днів монтажем обраного за проектом варіанту «під ключ»?

Продуманий конструктив, як фундамент якості:

Отже .. з чого збираються торгові кіоски і ларьки від «БлокМодуль»? У процесі виробництва ми застосовуем виключно перевірені, сертифіковані матеріали від надійних виробників. Каркас зварений з профільної труби і двічі покритий грунтом. В якостi зовнішньої обшивки застосовуються: профлист, вініловий сайдинг, композит або планкен. Вікна - металопластикові, опціонально профіль ламінується, скління тонується, встановлюються захисні ролети. Внутрішні стіни наших кіосків облицьовуються панелями МДФ або ПВХ вагонкою, на підлогу укладається зносостійкий лінолеум. Утеплюються кіоски пожаробезопасной, екологічно чистою мінеральною ватою або базальтовими плитами. Щоб уникнути проникнення всередину кіоску вологи і появи конденсату - застосовуються паро- та гідробар'ернi мембрани. В результаті - стильна, комфортна і функціональна торгова точка, яка однаково гармонійно впишеться як в урбаністичну архітектуру Києва так і в заміський пейзаж.

МАФ - як багато в цьому слові ...

Зробивши напрямок "виробництво кіосків і МАФів" одним із пріоритетних, ми націлені постійно оптимізувати процес таким чином, щоб співпраця була взаємовигідною як для підприємців, які потребують якісни але недороги кіоски, так і для нас, як виробника. Все менше в Києві, Одесі, Харкові, Львові, Дніпрі та інших містах нашої України - тих, хто напружено гуглит «Маф купити Київ». Близько 40% замовників компанії «БлокМодуль» приходять за рекомендаціями тих, кому ми вже встановлювали кіоски, ларьки та МАФи. І це багато чого варте!

Кіоски від «БлокМодуль» - аргументи переконливі

  • Час це гроші. Відпрацьована роками технологія збирання дозволяє нам звести МАФ за дві-три тижні, оснастивши його всім необхідним для експлуатації обладнанням і комунікаціями.
  • Гроші люблять рахунок. Вартість 1 м2 нового ларька повної готовності - від 6000 грн. І навіть не шукайте варіанти краще за співвідношенням ціна / якість!
  • Сьогодні тут - завтра там. Завдяки модульній технології, наші МАФи можна швидко і легко демонтувати і перевезти на нове місце
  • Економіка повинна бути економною! Завдяки раціональному застосуванню енергозберігаючих матеріалів, економія на опаленні кіосків може досягати 60%!
  • МАФом клянусь! Гарантія на наші павільйони, становить 12 місяців, а післягарантійне обслуговування ми здійснюємо на постійній основі
  • Краса - страшна сила. І нарешті, ви зможете вибрати собі МАФ за зовнішнім виглядом, що гармонує з вашим корпоративним стилем або особистими уподобаннями

Телефонуйте, приходьте, замовляйте, заробляйте. Ми вам завжди допоможемо!