Дома: збірні, модульні, дачні

Дома: збірні, модульні, дачні

Розрахувати свій проект
1

Не підійшли наші типові планування?

Розрахувати свій проект

Дачні будиночки: комфорт і надійність бувають доступними!

Компанія «БлокМодуль» займається проектуванням, виробництвом, реалізацією та монтажем швидкомонтованих модульних будівель (БМЗ), що складаються з металевих блок-контейнерів. Ми будуємо збірно-розбірні швидкобудуюємі будівлі, як в Києві, так і по всій Україні, практично будь-яких габаритів і призначень: офісні будівлі, адміністративно побутові комплекси - АБК, будівельні городки, торгові комплекси, готелі, гуртожитки, холодні склади, вахтові селища - все це лише невелика частина того, що можна спроектувати і побудувати, використовуючи модульні технології.

Модульні садові будиночки нового покоління

Кажуть, що перший будинок, який побудував Джек, представляв собою модульну конструкцію. Чому ні? Тим більше історія підтверджує цей факт. Швидкомонтовані будівлі на початку ХХ століття почали освоювати винахідливі американські поселенці, зводячи на земельній ділянці недорогі модульні будинки, які служили їм комфортабельним житлом в період підкорення нових територій. Якщо Ви в пошуку альтернативи дорогим капітальним довгобудів - швидкобудуюємі блок модульні будівлі, які можна зібрати за 1-3 дні, також швидко розібрати, перевезти на нове місце і обладнати всіма необхідними вам мережами та комунікаціями - кращий вибір. Тут можна комфортно жити і працювати в будь-який час року.

БМЗ естетичні і респектабельні

Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій і з сендвіч панелей від компанії - виробника «БлокМодуль» - щось більше, ніж традиційні побутівки. Ці сталеві споруди зі строгим, але елегантним фасадом виглядають вельми респектабельно і гармонійно впишуться як в міській, так і заміський пейзаж. Інтер'єр і екстер'єр БМЗ легко оформити відповідно до Ваших вподобань, або іміджу компанії замовника (фірмові кольори, логотипи і т.д.)

Чому модульні будівлі контейнерного типу так популярні?

(Русский) Внутри ваша новая «крепость» отделывается бесшовной пластиковой вагонкой или вагонкой МДФ, а пол покрывается линолеумом. В доме можно установить сантехническое и отопительное оборудование, кондиционер, спутниковую антенну и другие инженерные коммуникации.

У БМЗ насправді можна жити!

У будинку можна встановити Швидкомонтовані модульні будівлі контейнерного типу (в Києві ви можете зустріти їх на кожному кроці) практично не поступаються за рівнем комфорту своїм цегляним і бетонним «побратимам». Внутрішній зміст цих "тимчасових" будівель нічим не відрізняється від упорядкованих міських квартир. Туалет, душ, кухня, спальня і вітальня з сучасною обробкою і стильним інтер'єром задовольнять навіть примхливого естета. Вам не доведеться відмовлятися від звичного комфорту і традиційних благ цивілізації у вигляді електрики, водопроводу, опалення, вентиляції, каналізації, інтернету, телефону, і навіть супутникового тв.

Вибір планувань безмежний

Модульні будівлі можна планувати, а потім і перетворювати за своїм бажанням: добудовувати додаткові кімнати і поверхи, змінювати планування або взагалі, перетворити житловий комплекс в офісну будівлю. Протягом декількох днів ваша мрія стане реальністю!

«Не страшні нам ні бурі, ні грози»

Що швидко монтуються від «БлокМодуль» можуть стати справжньою фортецею! Не вірите?

  • Утеплення стін теплоізоляційної мінеральною ватою товщиною всього 100мм, по теплопровідності, рівноцінно цегляній стіні товщиною 1,5 м. До речі, це дозволяє економити до 50% електроенергії в холодну пору року. Зовнішня температура, при якій в такому будинку люди відчувають себе затишно, - від -45ºС до + 45 ° С.
  • Завдяки відмінній захисту від сторонніх звуків в такому будинку можна відчувати себе комфортно навіть поблизу галасливої автомагістралі.
  • Металевий каркас блок контейнера стійкий до найпотужнішим зовнішнім і внутрішнім навантаженням, його дах витримає до 100 кг снігу на м2, підлога - до 400 кг ваги на м2, це дозволяє зводити дво- і навіть трьох поверхові об'єкти.
  • БМЗ відмінно «відчувають» себе в будь-яких географічних зонах, в тому числі в сейсмонебезпечних, і відносяться до будівель 5 ступеня вогнестійкості.

Чому модульні конструкції мають таку низьку вартість? Кінцева ціна 1 м2 коливається від 3000 до 3500 гривень. На це є свої причини. По-перше, збірка і монтаж відбуваються за лічені дні, не вимагає особливих трудовитрат, а значить, і великої кількості фахівців. По-друге, відсутня необхідність в узгодженні з місцевими дозвільними органами. По-третє, для збірки БМЗ не потрібен дорогий капітальний фундамент. Швидке за будівлю з'являться на вашій ділянці протягом 2-4х тижнів. Достатньо зателефонувати в компанію «БлокМодуль» і «Будинок, який побудував Джек» в сучасному і вдосконаленому варіанті - до ваших послуг!