Як побудувати модульний будинок

2022-07-07

В останні роки модульне будівництво стає все більш популярним як в Україні так і у всьому світі, і має досить непогані перспективи в плані подальшого розвитку. Природно, зростання популярності сприяють тому, що модульні технології постійно вдосконалюються і в найближчому майбутньому можуть отримати повсюдне поширення.   У даній статті ми спробуємо розібратися, в чому ж полягає перевага зведення подібних конструкцій і, власне, як побудувати модульний будинок. Тож почнемо.

Модульний будинок: переваги Модульний будинок являє собою конструкцію, яка збирається з готових блоків-контейнерів. Основною перевагою таких будівель є рекордна швидкість їх складання і монтажу.   Однак крім перерахованого вище гідності, модульні будинки від компанії "БлокМодуль" мають ще цілим рядом плюсів, в порівнянні з іншими типами будівель: простота установки і демонтажу конструкцій; мобільність - можливість швидкого переміщення модульних блоків з одного місця в інше; придатність для експлуатації в будь-яких кліматичних умовах; відповідність усім прийнятим санітарним і пожежним нормам, що пред'являються до будівель даного типу; можливість прокладки і установки сучасних сантехнічних, вентиляційних та опалювальних систем; швидкий монтаж вікон, дверей і освітлювальних приладів;

Також необхідно відзначити, що подібні конструкції класифікуються за технологією збирання, а найбільш популярними конструкціями є: блок-контейнери, які поставляються повністю готовими і укомплектованими; збірно-розбірні контейнери (транс паки), доставка яких здійснюється в розібраному вигляді, а збірка проводиться вже на місці. Справедливості заради зазначимо, що модульний будинок зведений за технологією першого типу обійдеться покупцеві істотно дешевше тому не містить безлічі дорогих стикувальних елементів.

Будівництво модульного будинку: етапи Як і будівництво будь-якої споруди, будівництво модульного будинку здійснюється в кілька етапів, від правильності дотримання яких залежить якість вироблених робіт і надійність всієї конструкції в цілому. Сама ж послідовність зведення модульних конструкцій передбачає проведення наступних етапів: проектування будівлі з урахуванням всіх побажань замовника щодо габаритів, кількості поверхів, планування, оснащення і вибору стилю майбутнього будинку; дослідження грунту в місці будівництва і розмітка під фундамент модульного будинку. За необхідності, зведення стрічкового або стовпчастого фундаменту; виготовлення і остаточне складання модулів (блок контейнерів) на виробничому майданчику; погрузка на авто платформу і доставка модулів до місця будівництва; вивантаження блок контейнерів і монтаж модульного будинку. усунення містків холоду на стиках модулів, установка стикувальних планок зовні і всередині готового будинку, монтаж коника на покрівлі. підключення модульного будинку до зовнішніх комунікацій Як бачите, кількість вироблених операцій істотно менше, ніж при будівництві інших типів будівель, а часу на їх виконання йде набагато менше.

Висновок   У висновку хочеться відзначити, що популярні ще зовсім недавно технології зведення будівель і малоповерхових будівель, поступово відходять у минуле поступаючись місцем більш прогресивним, швидким і технологічним. І якщо ви бажаєте стати власником недорогого, комфортного будинку швидкого житла, то каркасний модульний будинок виявиться оптимальним варіантом. vysnovok