Збірні будинки

Збірні будинки

з вибором планування та комплектації від 5000 грн/м2

Розрахувати свій проект
1

Не підійшли наші типові планування?

Розрахувати свій проект

Збірні будинки економлять ваш час і гроші

Бажання отримати надійне і комфортне житло за мінімальну ціну і в стислі терміни, багатьом здається нездійсненним. Просто ще не всім відомі можливості інноваційних будівельних технологій. Адже всього три-чотири тижні нашої роботи і на вашой садовій ділянці може стояти і радувати око цілком собі добротний, затишний, функціональний і зовсім не маленький будинок. Сусіди ще тільки паркан встановлюють, а ви вже запрошуєте їх на вечірнє чаювання в новеньку, тільки обставлену меблями вітальню. Ви навіть не підозрюєте наскільки просто і зручно спроектувати, замовити та побудувати на дачі збірний будинок під ключ, звернувшись в компанію «БлокМодуль»

Швидкомонтовані будинки - до них звикаєш, як до всього доброго!

На дачній ділянці не обійтися без будиночка - це аксіома. І самим комфортно відпочити потрібно, і садовий інвентар скласти, і гостей на вихідних прийняти. Але те, що часто будівництво капітального будинку часом займає роки, забирає здоров'я, сили і кошти - це усталений факт. Та й чи потрібен звичайній людині на дачі кам'яний замок в два-три поверхи вартістю в мільйони? На дачі ми, як правило, постійно не проживаємо, але під час її відвідин хочемо ні в чому собі не відмовляти. Ось для таких випадків і для більшості жителів України ми пропонуємо купити бистровозводімий будинок, як рішення всіх житлових питань на ділянці.

Збірні будиночки від БлокМодуль - п'ять незаперечних переваг

 • Такий будинок збирається з блок-модулів що складаються з сучасних екологічно чистих матеріалів, за технологією яка успішно прижилася в Європі.
 • Збірний будинок монтується на фундаменті, з заздалегідь виготовлених блок контейнерів, буквально за кілька годин
 • У нас можна обрати як типове, так і індивідуальне планування вашого майбутнього будинку
 • У будинку з самого початку є все для повноцінного комфортного життя: чистове оздоблення, інженерні мережі та комунікаціi
 • І ціна такого будинку на порядки нижче капітального аналогічної площі

Фахівці компанії БлокМодуль вже більше 10 років успішно проектують, виробляють і монтують збірні будинки з готових блоків-контейнерів як в Києві, так і по всій Україні. Зробити недорого, не на шкоду якості, комфорту і безпеки - це першочергове завдання, яке ми постійно вирішуємо для наших клієнтів. Купити збірний будинок у Києві не просто, а вкрай просто - наш київський офіс знаходиться на Подолі, на вулиці Іллінській, 12. Наші менеджери завжди готові прийняти ваш дзвінок і відповісти на питання, що цікавлять.

І пам'ятайте, що при будівництві будинків від БлокМодуль:

 • Не потрібний дорогий капітальний фундамент в зв'язку з тим що легкий збірний будинок (4-5 т.) можна встановити на стрічковому фундаменті, блоках ФБС або гвинтових палях
 • Стіни будинку зовні обшиваються профнастилом, вініловим сайдингом або блокхаусом. Ці матеріали надають стінам естетичний і сучасний вигляд, не потребують особливого догляду, стійкі до корозії і до зовнішніх впливів
 • Ціна готового збірного будинку під ключ, з чистової обробкою, з усіма комунікаціями, сантехнікою, електрикою і Led освітленням становить всього 6000-6500 грн. за м2.
 • Як утеплювач застосовуються екологічно чисті, вогнестійкі матеріали на базальтової основі, з високим показником тепло- і звукоізоляції
 • На вибір надаються різні види внутрішньої обробки: дерев'яні, пластикові або МДФ панелі, плита ЛДСП, OSB і т.д.
 • Опціонально монтуємо сучасні кліматичні системи, охоронну та пожежну сигналізацію, теплу підлогу, сонячні батареї.

І пам'ятайте, що ціни на наші збірні будинки не є догмою, ми завжди готові піти назустріч тому що дорожимо кожним своїм замовником в будь-якому куточку України!