Санітарні блоки

Санітарні блоки

з вибором планування і комплектації від 8000 грн / м2

Розрахувати свій проект
1

Не підійшли наші типові планування?

Розрахувати свій проект

Санітарні блок контейнери і модулі: рішення для практичних людей

Завдяки розвитку сучасних технологій в наш час вже можна не відмовлятися від комфорту на дачі, будмайданчику і на будь-якій суспільній, виробничій або житлової території. Сільські туалети і "літні душі" відходять у минуле, а біотуалети, на жаль, мають свої недоліки - специфічний запах і необхідність часто виносити «вміст». Якщо ви хочете позбавити себе від неприємних клопотів і дискомфорту - зверніть увагу на санітарні блок контейнери.

Душові та туалетні модулі: як вони влаштовані

Сантехнічний блок контейнер від «БлокМодуль» відповідає нашому баченню про те, яким повинен бути сучасний санвузол. За вологостійкими пластиковими панелями, якими зсередини обшитий санітарний блок, ховаються сантехнічні комунікації (труби, з'єднувальні елементи, фільтри, фітинги). Тому приміщення виглядає естетично та акуратно.

Пластикові панелі не пропускають вологу - завдяки цьому в мобільному санвузлі легко підтримувати чистоту. Новий автономний санітарний блок за лічені хвилини підключається до водопроводу, каналізації, підводиться електрика, і Ви вже можете повноцінно користуватися сучасною сантехнікою. Таким чином, протягом всього 3 - 4-х тижнів з моменту замовлення Ви отримаєте готовий санітарний модуль, що складається з туалетного блоку (тут можна встановити будь-яку кількість кабінок), кількох душових відсіків і роздягальні.

Санітарні блоки: переваги очевидні

  • Ще зовсім недавно важко було уявити, що можна приймати душ в битовцi холодною зимою і при цьому не мерзнути. З санітарними душовими модулями від «БлокМодуль» це реально. Завдяки утепленню екологічною базальтовою ватою (від 100мм, щільністю 35кг-м3), тепловтрати зведені до мінімуму.
  • Автономний туалетний модуль має в своєму конструктиві комунікації, що працюють практично безшумно, тому зовні шум води не чути
  • Сантехнічні блок контейнери встановлюються на бетонні блоки, не вимагаючи зведення капітального фундаменту, а це позитивним чином відіб'ється на кінцевій ціні і простоті введення в експлуатацію мобільного санвузла
  • Санітарний блок, за рахунок міцного металевого каркаса можна багаторазово транспортувати з одного майданчика на інший, а його монтаж займає всього 1-2 години

Якщо ви вирішили купити душові та туалетні модулі від «БлокМодуль» і встановити їх в Києві, або будь-якому іншому місті України - це далекоглядне рішення, яке не раз окупиться вдячністю ваших співробітників. Втім, для життя на дачі комфортабельний мобільний санвузол - так само відмінний варіант. Замовляйте якісні сантехнічні блок контейнери, живіть і працюйте з комфортом!