Пости охорони

Пости охорони

з вибором планування і комплектації від 5500 грн/м2

Розрахувати свій проект
1

Не підійшли наші типові планування?

Розрахувати свій проект

Пост охорони: дозорна башта з усіма зручностями

Будь-яка приватна територія, будь то автостоянка, будівельний майданчик або прохідна підприємства потребує надійної охорони. Блок пост охорони від «БлокМодуль» дозволяє вести цілодобове спостереження і при необхідності, припиняти неправомірні дії. Сучасні "дозорні вежі" охоронців виділяються комфортом, необхідним технічним оснащенням, максимальним оглядом та мобільністю.

Сучасні будки для охорони - охороняти з комфортом!

Ви хочете, щоб ваша територія надійно охоронялася, а охоронці не відлучались по «нужді» або погрітися? У такому випадку встановіть теплий, оснащений усіма необхідними інженерними мережами та обладнанням пост охорони від компанії «БлокМодуль». Він являє собою будку для охорони, зібрану за технологією блок-контейнерів на базі металевого каркаса. Розміри поста (КПП) безпосередньо залежать від кількості співробітників, які в ньому знаходяться. Якщо охороною території буде займатися одна людина, ми пропонуємо компактні модульні пости охорони площею 1,5х1,5, 2х2 і 2,5х2,5м.

Для цілодобового чергування на прохідній або в диспетчерській рекомендуємо купити блок пост охорони з кімнатою відпочинку, санвузлом, пунктом візуального та відеоспостереження. Якщо співробітники працюють в хороших умовах - продуктивність праці підвищується в рази!

Мобільні пости охорони від БлокМодуль це:

  • Великі подвійні склопакети з тонуванням забезпечують максимальний огляд території, що охороняється, не тільки надають металевої будки охорони сучасний вигляд, але і підтримують комфортну температуру в приміщенні. При необхідності, можна обладнати блок пост охорони вікном із стулкою для перевірки документів.
  • Всередині блок посту ми опціонально можемо встановити кондиціонер, провести вентиляцію, систему опалення, електрику і інтернет.
  • Завдяки утепленню екологічною базальтовою ватою (не менш ніж 100мм) будка охорони добре утримує тепло, має високу енергоефективність і підходить для експлуатації в будь-якому місті України.
  • Ви можете вибрати матеріали і колір фасаду, також за бажанням, модульна охоронна будка або КПП може бути оформлена відповідно до фірмового стилю компанії.
  • Для установки мобільного поста охорони не потрібен капітальний фундамент, що зменшує фінансові витрати і значно економить час при оформленні.
  • Універсальність - в будь-який момент Ви можете транспортувати мобільні пости охорони на інший майданчик і доповнювати необхідним обладнанням, якщо виникне така необхідність.

Купити блок пост в Києві від «БлокМодуль» за справедливою ціною - розумний крок до безпеки будь-якого підприємства. Співробітники охорони гідно оцінять їх нове місце роботи, а ваша власність буде надійно захищена!