Гуртожитки та готелі

Гуртожитки та готелі

з вибором планування та комплектації від 5000 грн/м2

Розрахувати свій проект
1

Не підійшли наші типові планування?

Розрахувати свій проект

Модульні гуртожитки і готелі

Коли виникає завдання швидко, з комфортом, при цьому за розумну ціну розмістити кілька десятків (а то й сотень) людей, будь то студенти, робочі, туристи або переселенці з окупованих територій, ми пропонуємо рішення - швидкобудуюємі модульні гуртожитки від "БлокМодуль". Якщо ви маєте в своєму розпорядженні ділянку землі в Києві, Харкові, Одесі, Львові або будь-якому іншому місці України, хочете за відносно невеликі гроші і в максимально короткий термін почати готельний бізнес, при цьому бюрократичні процедури з оформлення всіх необхідних дозволів звести до мінімуму - знову таки ви в потрібному місці - пропонуємо модульні готелі і турбази а так же швидкобудуюємі мобільні хостели від компанії "БлокМодуль".

Для будівельних майданчиків ми пропонуємо модульні містечка або, як їх ще називають, вахтові селища. Модульна технологія все частіше застосовується в якості соціального житла для поселення робітників в умовах розробки родовищ корисних копалин та інших робіт в суворих умовах. Модульні містечка для переселенців або біженців з окупованих територій - мабуть найбільш раціональне рішення для держави в умовах сформованої в Україні ситуації.

Містечко може бути мобільним!

Якщо в майбутньому у вас з'явиться бажання змінити локацію швидкомонтованих будинків - модульна технологія тут поза конкуренцією. Розбирання, погрузка модулів на автоплатформи, транспортування на нове місце і подальший монтаж будівлі займуть максимум 1-2 тижні ! При цьому якість вироблених нами конструкцій не страждає від багаторазових збірок-розборок тому що універсальність і мобільність - одні з головних козирів модульной технологіi.

Особливості будівництва модульних гуртожитків

Наші будівлі, будь то студентський модульний гуртожиток, мобільне містечко для біженців або вахтове селище для робітників залежно від призначення, кількості людей, які потребують заселення а так же площі ділянки під забудову можуть мати практично будь-яку площу, висоту до 3х поверхів, поміщати в собі крім житлових кімнат - санвузли з туалетами і душовими, кухні і їдальні, різні технічні приміщення, постірочниє, медпункти, зони колективного відпочинку і т. п. Модульне житло збирається протягом декількох днів з готових блок контейнерів, при цьому монтаж можна робити в будь-який час року, без оглядки на температуру.

Блок модульні гуртожитки зважаючи на порівняно невелику вагу не вимагають під собою облаштування капітального фундаменту - досить обмежиться стрічковою, блоковою і навіть свайно-гвинтовою технологією.

Модульні гуртожитки, ціна яких і так суттєво дешевше капітальних аналогів, дозволяють додатково знизити витрати шляхом розміщення в житлових кімнатах двоярусних ліжок. Наприклад, в кімнаті габаритами ДШ 2,45 х 2,30м помістяться чотири людини за умови розміщення їх на 2-х двоярусних ліжках. А в кімнаті довжиною 5 метрів, легко розмістяться вісім чоловік на 4-х двоярусних ліжках.

Швидкомонтовані гуртожитки від «БлокМодуль»

Рівень надійності типових блок-контейнерів від компанії «БлокМодуль» підвищується з року в рік постійним прагненням наших інженерів зробити модульну технологію вигідною у всіх сенсах альтернативою звичним капітальним будівлям. Модульні гуртожитки під час транспортування піддаються високим механічним навантаженням, а випробування водою, вітром, снігом і брудом постійно перевіряють споруду на теплостійкість і герметичність. Для того, щоб модульне містечко приносило максимум користі при мінімальних витратах на його утримання, воно повинно бути виготовлено з якісних матеріалів з дотриманням всіх норм і т.у. Модулі, вироблені нашою компанією спеціально спроектовані для можливості монтажу на їх базі модульних будівель. В них з самого початку прокладаються всі необхідні для життя інженерні мережі, монтується електричне, сантехнічне та кліматичне обладнання.

Телефонуйте, приїжджайте, замовляйте, і ми спроектуємо і побудуємо для вас комфортний модульний гуртожиток або мобільний готель в будь-якій точці Києва і всієї України, в найкоротший термін і за розумну ціну.