Ангари

Ангари

з вибором розмірів і комплектації від 3000 грн / м2

Розрахувати свій проект
1

Не підійшли наші типові планування?

Розрахувати свій проект

Ангари швидкобудуюємі

Ангар - це швидкозводима споруда з легких металоконструкцій (ЛМК, або ЛСТК), використовується в сільськогосподарських, промислових і складських цілях. З кожним роком в Україні будівництво ангарів з легких металевих конструкцій стає все більш затребуваним. Одним з ключових аргументів при виборі швидкомонтованих ангарів є ціна. Металеві каркасні збірні ангари дешевше на 200-400% аналогічних за площею, побудованих "традиційним" способом (бетон, цегла, газоблок і т.п.). Швидкість виробництва ЛСТК ангара так само залишає позаду практично всі альтернативні технології .. 3-4 тижні проти багатьох місяців зведення капітальних будівель.

Ангари швидкозводимі: сфери застосування

  • Наші ангари підходять для вирішення більшості виробничих і логістичних завдань. Купити ЛСТК ангар доцільно:
  • для експлуатації в якості складів, логістичних центрів, торгових приміщень, автосалонів, станцій технічного обслуговування, ангарів для авіаційної, сільськогосподарської та іншої техніки, гаражів, паркінгів і т.п.
  • для експлуатації в сільськогосподарському секторі - зерносховища, овочесховища, тваринницькі ферми (свинарники, корівники) і т.д.
  • для експлуатації в галузі спорту - накриття для тенісних кортів, баскетбольних, футбольних, волейбольних та інших ігрових майданчиків.

Характеристики наших ангарів

Компанія БлокМодуль проектує і будує одно- та двопрогінні металеві ЛСТК ангари з оцинкованим каркасом (сталь S350GD, цинкування 275 г/м2.), відповідно - з високою стійкістю до агресивного середовища. У стандартну комплектацію ангарів входять металопластикові вікна, підйомно-секційні ворота «АЛЮТЕХ» з хвірткою та водостічна система «BUDMAT». Для утеплення стін і покрівлі застосовується базальтова вата товщиною 200 мм., щільністю не менше 45 кг/м3. Якщо в утепленні ангара відсутня необхідність - пропонуємо зупинити вибір на «холодному» варіанті, за нижчою ціною.

Базовим варіантом обшивки фасадів і покрівлі ЛСТК ангарів служить оцинкований профнастил з захисно-декоративним покриттям "Рolyester" (вибір кольору по каталогу RAL). В якості альтернативи можемо запропонувати більш презентабельні (але і більш дорогі) фасадні матеріали - металевий сайдинг, алюмінієві композитні панелі і т.д. Опціонально ми пропонуємо оснастити ваш майбутній ангар електрикою, Led освітленням, сантехнікою, системами опалення, вентиляції і кондиціонування.

Етапи будівництва ЛСТК складів і ангарів від БлокМодуль

Спочатку затверджується проект ангара, потім починаємо виготовлення комплектуючих. Паралельно, підрядники замовника або наші (за домовленістю) заливають фундамент, на який ми монтуємо міцний оцинкований ЛМК каркас майбутнього ангара. Далі - металопластикові вікна, двері, ворота. Потім проводиться обшивка профнастилом або іншим фасадним матеріалом згідно з проектом. Встановлюється водостічна система. На фінішному етапі будівництва в разі, якщо це передбачає проект ангара ми монтуємо внутрішні елементи будівлі: ставимо перегородки, монтуємо стелажі, електропроводку, освітлення, системи опалення, вентиляції та кондиціонування.

Швидкобудуюємі ангари - швидко, доступно, технологічно

Термін виробництва типового ангара за умови середньої завантаженості нашого підприємства - від 3х тижнів. У вартість типового ангара входить повний комплект матеріалів + монтажні схеми. Ціна доставки, монтажу, фундаментних і інших робіт розраховується індивідуально, за запитом. Наша компанія надає послугу шефмонтажа ангарів, вартість даної послуги прораховується після уточнення місця розташування об'єкта. Будівництво ангарів і складів під ключ силами фахівців компанії БлокМодуль як в Києві, так і по всій Україні. Ми побудуємо для вас надійний і сучасний металевий ангар будь-якої складності.