Сайдинг - гідне рішення для облицювання Вашого будинку!

2022-07-07

Що означає це слово? Згідно Вікіпедії, сайдинг (англ. Siding, зовнішнє облицювання) - облицювальний матеріал, який призначений для захисту будівель від вітру, дощу та інших зовнішніх впливів. Крім всіх переваг, даний матеріал також застосовують для прикраси будинків.   Сайдинг в наш час став одним з найбільш затребуваних матеріалів, використовуваних для обробки фасадів. Залежно від застосовуваного при виробництві сировини, виділяють кілька видів цього матеріалу: дерев'яний, металевий, цементний і вініловий. Найбільш популярний серед них - вініловий. Дивовижне поєднання естетичного зовнішнього вигляду, зручності монтажу і простоти в догляді, а також доступної ціни на сайдинг, зробили цей матеріал вкрай затребуваним в сучасному будівництві.

Сайдинг - як все починалося .. Сайдинг часом називають ще корабельним. А пов'язано це з тим, що перші поселенці в Північній Америці зводили свої житла з обшивки кораблів, на яких вони припливли в Новий світ. Стругані і фарбовані дерев'яні дошки прибивали до стіни під кутом внахлест, при такому розташуванні дошок вода скочувалася з облицювання, не потрапляючи всередину. Цей спосіб поступово ставав традицією, і через роки оздоблення дерев'яними дошками була визнана одним з найбільш прийнятних способів оформлення фасадів будинків. За допомогою даного методу виходило не тільки значно скоротити терміни будівництва будівлі, а й забезпечити йому відмінний зовнішній вигляд. У 50-х роках XX століття в Канаді і США загальну популярність набуває вініловий сайдинг, який виявився значно довговічнішим, ніж дерев'яний, до того ж він практично не вимагає догляду, і простий в монтажі. Ну і, природно, не можна не відзначити привабливий і закінчений зовнішній вигляд будівель, які оброблені вініловим сайдингом. Причому через десять - двадцять років фасад буде справляти враження нового, тільки що облицьованого. Застосування сайдингу дозволяє вирівнювати нерівності стін: під сайдингом можна заховати практично будь-які вади.

Переваги вінілового сайдинга:   Екологічна безпека матеріалу. У виробництві вінілового сайдинга використовуються виключно високоякісні полімери та барвники, які не містять токсичних речовин, що загрожують здоров'ю людей. Сайдинг практично не схильний до атмосферних, а також хімічних впливів. Цей матеріал є вогнестійким, при пожежі не виділяє токсичних речовин. Сайдинг - виключно довговічний матеріал. Він стійкий до перепадів температур, протягом усього терміну експлуатації панелі не розшаровуються, не змінюють своєї форми, і не деформуються. Економічність в експлуатації - сайдинг практично не потребує догляду. Немає ніякої необхідності його фарбувати, а при пошкодженні фасаду досить лише замінити пошкоджену ділянку. Сайдинг є надійним захистом фасаду будівлі. Результати спостережень за даним матеріалом, змонтованим кілька десятиліть тому, а також вивчення закладеного під ним утеплювача показали, що сайдинг зовсім не змінив своїх вихідних характеристик.

Підводячи підсумок можна сміливо стверджувати - вибравши в якості фасадного оздоблення вініловий сайдинг, Ви не розчаруєтеся.