Каркасно-щитовий будинок: переваги і недоліки

2022-07-07

Каркасне будівництво - набирає популярність технологія, яка використовується при зведенні котеджів і дачних будинків. Їй віддають перевагу люди, охочі в стислі терміни стати володарями недорогого, надійного і красивого житла. І вони роблять правильний вибір, тому що каркасно-щитовий будинок відповідає всім вимогам сучасного життя.

Особливості каркасно-щитової технології: головні аспекти Каркасний будинок - швидкомонтованих металевих конструкцій, для будівництва якої використовуються екологічно чисті матеріали. Її основою є металевий каркас, що відрізняється високою стійкістю до різних навантажень і терміном життя від 70 до 100 років. Він складається з сталевих вертикальних стійок і горизонтальних перемичок, закріплених між собою за допомогою зварювання. Такий каркас надає будові унікальну опірність до зовнішніх навантажень.   Для облаштування стін, підлог і стель використовуються багатошарові сендвіч-панелі. Як утеплювач застосовується базальтове волокно і мінеральна вата - матеріали, для яких, крім вкрай високого коефіцієнта теплоізоляції (0.032-0.048 Вт / мК), характерні наступні переваги: пожежна безпека; несхильність до гниття; хороші звукоізоляційні властивості; тривалий період експлуатації. Це важливо знати: базальтове волокно і мінеральна вата відмінно утримують тепло в будинку і захищають приміщення від холоду. У зв'язку з цим скорочуються витрати на оплату за опалення та електроенергію.

Плюси каркасного будинку Бистровозводімий каркасний будинок, побудований з дотриманням всіх технологічних норм не поступається цегельному або бетонному споруді в плані міцності і довговічності. Будинки, зведені за передовою каркасною технологією, мають презентабельний зовнішній вигляд і часто вигідно відрізняється навіть на тлі більш дорогих будівель. Будівництво швидкого спорудження за каркасною технологією - раціональне і технологічне рішення. Чим це аргументується? Переваги каркасно-щитового будинку полягають в наступному: легка вага - не потрібно спорудження капітального фундаменту. При зведенні будинку облаштовується стрічковий, пальовий або стовпчастий фундамент в слідстві чого економляться гроші на будівництві житла. пожежна безпека - в ході будівництва застосовуються матеріали, які не підтримують горіння. Тому мінімізуються ризики виникнення небезпечних ситуацій; швидкість будівництва - для проведення складальних робіт не потрібно багато часу. Конструкція зводиться просто і швидко. Процес займає всього 2-4 тижні. Будинок збирається, немов конструктор; відсутність усадки - важливий параметр, завдяки якому фахівці відразу приступають до зовнішньої і внутрішньої обробки. Така робота може виконуватися в будь-який час року; комфортний мікроклімат в приміщеннях - каркасно-щитовий будинок зводиться з матеріалів, які виводять надлишкову вологість. Тому в житло створюються умови, що оптимально підходять для життя; тривалий термін служби - правильно побудований будинок експлуатується протягом багатьох десятків років. Згодом він не втрачає свої початкові властивості. До них відноситься міцність, естетичний зовнішній вигляд, а також звуко- і теплоізоляція; різноманіття архітектурних рішень - можлива реалізація будь-яких креативних ідей. Тому для каркасних будинків фахівці розробляють унікальні проекти і втілюють їх у життя.

Чи існують мінуси у каркасного будинку? Швидкомонтованих металевих конструкцій володіє численними плюсами. Недоліки каркасно-щитового будинку виникають тільки при порушенні технологічного процесу і застосування в будівництві неякісних матеріалів і устаткування. В інших випадках їх просто немає. Будівництво каркасних будинків - перспективний напрямок. Його вибирають люди, для яких важливо поєднання якості, надійності і демократичної ціни!