Битовка. Що це таке?

2022-07-07

В сучасній Україні немає складнощів з дефіцитом будматеріалів, нестачею робочої і будівельної техніки. Тим не менш, до цих пір існує значний брак квадратних метрів. Йтиметься про одне з найбільш практичних рішень даної ситуації - про побутівках. Сучасна побутівка є універсальною мобільною будівлею, використовуваною в якості мобільного офісу або поста охорони, для складування будматеріалів та інструменту, в ролі господарських блоків або для проживання людей. Виходячи з призначення, побутівки можуть бути оснащені меблями (стільцями, столами, ліжками і ін.), санвузлами, необхідною електрикою, кондиціонуванням і т.д.

Битовки можна умовно поділити на два різновиди: дачні та будівельні. Також вони можуть бути дерев'яними і металевими. Розглянемо кожну різновид більш детально.

БУДІВЕЛЬНІ БИТОВКИ На даний момент будівельні вагончики є найбільш недорогим і оптимальним варіантом для тимчасового житла і робочих приміщень. Їх використовують для розміщення робітників на об'єктах будівництва, в якості кабінетів для проведення нарад і планерок, їдалень, сантехнічних блоків, складських приміщень та багатьох інших цілей. Будівельні вагончики діляться на: Дерев'яні - вони застосовуються в якості тимчасового житла протягом терміну будівництва об'єкта. Їх головна відмінність полягає в невисокій вартості, що пояснюється використанням у виробництві більш дешевих будматеріалів ніж в металевих битовках. Відповідно, і термін експлуатації у них менше, ніж у металевих аналогів; Металеві битовки (або блок-контейнери) мають більшу популярність у будівельних фірмах через свою тривалу експлуатацію (до 20 років). Компанія "БлокМодуль" сконцентрувала свою діяльність саме на цьому типі будівель, з огляду на їх більшу універсальность і довговічності. При правильному використанні блок контейнерів термін може бути практично нескінченним. Одна з основних запорук міцності - суцільнозварний металевий каркас, виготовлений з квадрат труби 80х40 та 60х40 - це сприяє створенню достатньої жорсткості, що дозволяє встановити зверху другий поверх. При грамотному комбінуванні металевих побутівок можна сформувати модульний будинок практично будь-якого розміру, що володіє максимально зручним плануванням і всіма необхідними комунікаціями. Для зовнішньої обшивки блок-контейнерів використовується оцинкований профнастил з захисно-декоративним покриттям "Рolyester". Всередині проводиться одношарова прокладка паро-гідроізоляції, а так само утеплення мінеральною ватою. Для внутрішньої обшивки можуть бути використані різні матеріали, починаючи МДФ і закінчуючи сайдингом, в залежності від призначення приміщення. Зовнішні двері утеплені, з замками, а внутрішні каркасні, з мдф. Вікна металопластикові одно або двокамерні.

ДАЧНІ БИТОВКИ Битовки для дач займають особливу нішу. Кожен новоспечений дачник мріє про замках і палацах, які з різних причин (брак коштів, часу та ін.) Продовжують залишатися мріями. А приїхати на природу і взяти участь в її перетворенні дуже хочеться. Тоді і приймається рішення про будівництво на ділянці времянки-побутівки. Однак тимчасове швидко стає постійним. Таким чином, облаштовується таке житло і поступово перетворюється в дачну резиденцію. Навіть при будівництві в перспективі капітального будинку, побутівка може стати гостьовим будиночком, лазнею, літньою кухнею та ін. Тому вибирати дачну битовку потрібно грунтовно. На нашому сайті, в розділі "проекти і ціни" можна підшукати безліч планувальних рішень і комплектацій дачних будиночків.

Нереально в небольшой статье описать то многообразие бытовок, их назначения и функции, однако на нашем сайте blockmodul.com.ua можно найти множество статей расширяющих эту тематику.