Блог

Що вибрати: дерев'яні битовки або металеві блок-контейнери?
2009-25-11
Зовсім недавно для створення тимчасового приміщення на будівельному майданчику використовувалися, в основному, дерев'яні биовки, і було це повсюдно. Однак науково-технічний прогрес не стоїть на місці, і сучасний ринок здатний забезпечити будь-який будівельний майданчик металевими битовками.
Читати далі
OSB - орієнтовано стружкова плита
2009-25-11
OSB є продуктом деревного (хвойні породи) походження, утвореним пресуванням прямокутних плоских щепов в умовах високго тиску і температури, з використанням клеючої водостійкої смоли.
Читати далі
Каталог RAL - німецький стандарт кольору
2009-25-11
RAL - німецький стандарт кольору, розроблений і прийнятий в 1927 році Державним комітетом по умовам поставок (Reichsausschu & Lieferbedingungen)
Читати далі
Що таке профнастил
2009-25-11
Серед величезного розмаїття будівельних матеріалів на ринку бмз України, профнастил або як його ще називають "металопрофіль", по праву займає одне з лідируючих місць. Давайте розберемося, що таке профнастил?
Читати далі
Властивості мінеральної вати
2010-17-03
У наш час зведення сучасних швидкомонтованих будинків практично неможливе без високоякісних теплоізоляційних матеріалів. Для цієї мети все частіше застосовується мінеральна вата,
Читати далі
Сайдинг - гідне рішення для облицювання Вашого будинку!
2010-04-05
Один з найпопулярніших матеріалів в сучасному будівництві - сайдинг.
Читати далі
Битовка. Що це таке?
2013-12-07
В сучасній Україні немає складнощів з дефіцитом будматеріалів, нестачею робочої і будівельної техніки. Тим не менш, до цих пір існує значний брак квадратних метрів. Йтиметься про одне з найбільш практичних рішень даної ситуації - про побутівках.
Читати далі
Швидкомонтовані будівлі: витоки і подальші перспективи
2013-24-07
Виробництво швидкомонтованих будівель досить зріла галузь, що виникла ще на початку XX століття. На сьогоднішній день цей вид строітельстваімеет два широко розвиваються напрямки ...
Читати далі
Який каркас для модульного будинку краще: дерев'яний або металевий?
2016-10-10
Переваги модульних ЛСТК будівель перед будинками з цегли та ЖБК очевидні - простота і швидкість збірки, доступність основних матеріалів, можливість формування начинки сендвіч панелей на власний розсуд, надійний захист від кліматичних перепадів і різного роду негоди, а також можливість в будь-який момент демонтувати будівлю, перевезти його складові та звести на іншому місці.
Читати далі
Як побудувати будинок з контейнерів?
2016-25-10
6 кроків по створенню комфортабельного будинку з контейнерів
Читати далі
Поради щодо вибору битовки: на що варто звернути увагу
2016-09-11
Побутівка є незмінним атрибутом будь-якої будівельної площадки або невеликого дачного ділянки. Однак мало хто знає, на що варто, в першу чергу, звернути увагу при виборі даних конструкцій.
Читати далі
Як обігріти битовку: поради та рекомендації
2016-17-11
Побутівка призначається для забезпечення комфортних умов проживання на будівельних майданчиках, під час проведення будь-яких монтажних робіт в польових умовах, а також може бути використана в якості невеликого дачного будиночка.
Читати далі
Який фундамент вибрати для каркасного будинку?
2016-17-11
Незважаючи на невеликий (в порівнянні з дерев'яним зрубом або цегляним будовою) вага, процедура зведення каркасного будинку також передбачає монтаж його заснування - фундаменту. А так як попит на спорудження каркасного типу постійно зростає, то у споживачів все частіше виникає питання, який фундамент вибрати для каркасного будинку?
Читати далі
Каркасно-щитовий будинок: переваги і недоліки
2016-17-11
Каркасне будівництво - набирає популярність технологія, яка використовується при зведенні котеджів і дачних будинків.
Читати далі
Каркасний будинок своїми руками
2016-21-11
Будинок своїми руками - вершина мрії чи мети кожного чоловіка. А до нього, як то кажуть, ще треба посадити дерево і виростити сина.
Читати далі
Опалення в каркасному будинку
2016-22-11
Незважаючи на те, що каркасні будинки відрізняються здатністю добре зберігати тепло, для створення комфортних умов проживання необхідно подбати про встановлення додаткових систем опалення. Особливо актуальним це питання стає з настанням перших заморозків, які зовсім скоро прийдуть і в нашу країну.
Читати далі
Чим утеплити каркасний будинок в ХХI столітті?
2016-02-12
Технологія каркасних будинків в Україні з кожним роком набирає все більшої популярності. Цьому сприяє її простота і рекордно швидкі темпи зведення конструкцій, при відносно скромних, в порівнянні з іншими технологіями, фінансових витратах.
Читати далі
Як побудувати модульний будинок
2017-04-01
В останні роки модульне будівництво стає все більш популярним як в Україні так ми у всьому світі, і має досить непогані перспективи в плані подальшого розвитку. Природно, зростання популярності сприяють тому, що модульні технології постійно вдосконалюються і в найближчому майбутньому можуть отримати повсюдне поширення.
Читати далі